Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Nadační projekt s výrobky od dětí z ústavu

23. 2. 2024

Z poslední návštěvy ve Vilšanech  jsme přivezli k nám do ČR výrobky, které přímo vyráběly děti z ústavu. Tímto bychom vás chtěli požádat, zda nám pomůžete udělat další dobrou věc. Celý výtěžek poputuje k dětem na zajištění potřebných věcí. Zde si můžete všechny výrobky od dětí prohlédnout.

Pokud budete mít zájem o kterýkoliv výrobek, dejte nám vědět na mail detemzvilsan@seznam.cz, rádi vám po zaplacení příspěvku pošleme poštou (prosím zde počítejte ještě s náklady na dopravu), případně předáme osobně spolu s darovací smlouvou.  U těchto výrobků jsme stanovili minimální částku 500,-Kč za kus. Záleží pak na vás, zda případně přispějete víc, horní hranice příspěvku není.

 

Rekonstrukce starých koupelen

1. 2. 2024

11.2.2024 odjíždíme na Ukrajinu do domova za účelem přípravy rekonstrukce starých koupelen. Případní zájemci kontaktujte Michala Zimmela 777 252 522. Předpokládaný odjezd zpět 18.2.2024

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Sponzorský dar Cykloservis Veltruby - Jiří Škrbek

26. 1. 2024

Děkujeme za sponzorský dar ve výši 300 eur, který nám nechal pro děti na Koločavě pan Jiří Škrbek, firma Cykloservis Veltruby

 

Zajištění pohonných hmot

10. 11. 2022

Děkujeme všem, kteří jste přispěli na účet Nadace Dětem z Vilšan. Díky vám jsme nakoupili 1.203 litrů nafty pro provoz centrály. Velké díky také patří spolujezdcovi Honzovi Plachému, který byl skvělý pomocník a díky němu se tato informace dostala k více lidem. K dispozici jsme měli auto s kanystry a na čerpací stanici jsem se otočili celkem třikrát. Následně se nafta přečerpala do hlavní nádrže generátoru. Ředitel ústavu Bohdan Kikina měl upřímnou radost, když se nám podařilo generátor nahodit. Výpadky elektrické sítě jsou teď na Ukrajině zcela běžné, generátor ale zajistí ohřev vody v bojlerech a vytápění budov ústavu. Pokud bude nutné generátor použít, budeme se snažit dodat další naftu. Proto vás prosíme, pokud můžete, pokračujte ve finanční podpoře Nadace Dětem z Vilšan i nadále. Děkujeme Vám.

Účet Nadace Dětem z Vilšan: 197407532/0600

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Nákup pohoných hmot | Komentářů: 0

Aktuálna pomoc

24. 10. 2022

Priatelia, kamaráti, priaznivci detského domova vo Vilšanoch v mene pána riaditeľa ústavu Bohdana Kikiny sa na Vás obraciame s veľkou prosbou. Aktuálne rieši detský domov opakované výpadky elektriny a bude nutné nakúpiť veľké množstvo nafty do elektrocentrály, aby mohli zaistiť bezproblémový chod ústavu. Chceli by sme Vás teda požiadať, či nám pomôžete tento problém vyriešiť.

Radi by sme zaistili cca 1.000 litrov nafty, ktorá bude nakúpená na Ukrajine. Toto množstvo by malo zaistiť plynulý chod ústavu, aby bolo možné kúriť, svietiť, variť a prať pre cca 200 detí.

 

Humanitární pomoc na Ukrajinu

22. 4. 2022

277522839_5822638021086918_2226538162360988991_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na bezprecedentný útok Ruska voči Ukrajine sme zareagovali zorganizovaním dvoch humanitárnych konvojov na Ukrajinu. Za pomoci darcov sa nám podarilo dodať lieky a potraviny.

 

Liekova pomoc pre Ukrajinu.

31. 3. 2022

img_0367.jpgĎAKUJEME ZA POMOC !
Včera ráno, v stredu sme sa vrátili z Ukrajiny po dodaní liekovej pomoci pre Ukrajinu.
 
 

Priniesli sme ďeťom zábavu ...

29. 3. 2018

Detem z Vilšan dostala do daru šapitó s guličkami pre deti . Ale vyzerá , že sa pri inštalácii zabavili i chalani.
Ďakujeme http://www.detskykoutek.cz - Dětský svět.
A samozrejme za odbornú inštaláciu družstvu 3x P ( Patrik , Pavel a Petr ) Adrián a Bidlák . No dobre tak i Toncek, Fero a Michal 

Dúfam , že sa deckám bude páčiť. _dsc3072.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Fotografie: Stavanie šapitó marec 2018 | Komentářů: 0

Darujte 2 %

22. 2. 2017

V mene našej nadácie Vás chceme požiadať o darovanie 2%. Je veľa projektov a ja Vás nejdem presviedčať, že náš je najlepší.. Proste darujte 2%, a ak to bude náhodou náš projekt budeme šťastný. Viete, čo robíme a ak nie, neváhajte nám zavolať , napísať , prípadne sa poďte s nami pozrieť.
Určite však niekomu svoje 2% darujte, pretože nie je dôležité komu pomáhate, ale kedy a že vôbec.

V prípade otázok o postupe darovania 2 % radi zodpovieme a pomôžeme..
Viac o našej terajšej a budúcej činnosti v priloženom letáku, plus predplnené tlačivo Vyhlásenie o zaplatení dane.

2-.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

aktuality

18. 7. 2016

Dlhší čas som nestíhal aktualizovať naše stránky . Ako som už mnohokrát upozorňoval , robíme všetku činnosť spojenú s nadáciou sami. Práve v týchto dňoch pracujeme na novej internetovej stránke, zakladáme na Slovensku občianske združenie a pracujeme na nových projektoch pre deti z Vilšan.

Ako teda vidíte nespíme , bohužiaľ takisto ani čert. Pri zmene prevádzkovateľa sa stala nepekná vec a v nestráženej chvíľke nám "niekto" odkúpil doménu. Takže mu prajeme príjemné podnikani...e.

Takže od dnes nás nájdete na stránke www.detemzvilsan.eu
Spustil som starú verziu stránky, dúfam však, že čoskoro spustíme i tu novú.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0